Купа на България | Лудогорец надви Берое в скандален мач в Разград | BGsport.bg – БГспорт.бг

2013_11_7_gol_lud_cher_odesa_liga_evropa1Лудогорец срещна немалко трудности срещу коравия тим на Берое и като домакин успя да го надиграе само с 2:1 в първия мач от 1/8-финала между двата отбора от турнира за Купата на България.

Берое откри резултата със странен гол на Иво Иванов, който първоначално стреля с глава, а Чворович сякаш изби зад голлинията. След това футболистът на гостите обаче довкара топката и попадението бе зачетено.

Лудогорец пък изравни в 49-ата минута на първата част, въпреки че съдията Александър Костадинов бе дал само 2 минути добавено време. Точен бе Козмин Моци. Треньорът на гостите Петър Хубчев пък бе изгонен за реплики и догледа срещата от трибуните.

Мишо Александров направи 2:1 в 60-ата минута, а в 75-ата Пламен Крумов бе изгонен за груб фаул срещу срещу Христо Златински.