Григор Димитров | Всички резултати от Ден 2 на Аустрелиън Оупън | BGsport.bg – БГспорт.бг

rafael-nadalПриключи и вторият ден от Откритото първенство на Австралия по тенис. Много срещи се изиграха, но без особени изненади. Един от любимците на домакините Лейтън Хюит отпадна след дълга битка в пет сета срещу италианеца Андеас Сепи.

Григор Димитров пък срещна известни трудности срещу американеца Брадли Клан и загуби първия сет, но успя да обърне и да спечели мача в четири сета.

Ето и всички резултати от днес:

При мъжете:

Роджър Федерер – Джеймс Дъкуорт 6-4 6-4 6-2

Андреас Сепи – Лейтън Хюит 7-6(4) 6-3 5-7 5-7 7-5

Рафаел Надал – Бърнард Томич 6-4 и отказване на Томич

Джо-Вилфрид Цонга – Филипо Воландри 7-5 6-3 6-3

Анди Мъри – Го Соеда 6-1 6-1 6-3

Хуан Мартин Дел Потро – Райн Уилямс 6-7(1) 6-3 6-4 6-4

Гаел Монфис – Райън Харисън 6-4 6-4 6-4

Кеи Нишикори – Маринко Матошевич 6-3 5-7 6-2 4-6 6-2

Фернандо Вердаско – Дзе Джън 5-7 6-3 6-2 6-3

Ник Киргьоз – Бенямин Бекер 6-3 6-7(5) 6-2 7-6(2)

Танаси Кокинакис – Игор Сайслинг 7-6(4) 0-6 7-6(3) 6-2

Михал Пжисиежни – Орасио Себайос 6-3 7-6(4) 7-5

Микаел Берер – Микаел Льодра 6-4 7-5 6-1

Мартин Клижан – Джон Иснър 6-2 7-6(6) и отказване на Иснър

Беноа Пер – Франк Данчевич 7-6(12) 6-3 6-4

Стефан Робер – Аляж Бедене 7-6(3) 6-3 6-0

Жил Симон – Даниел Брандс 6-7(4) 6-4 3-6 6-3 16-14

Милош Раонич – Даниел Химено-Травер 7-6(2) 6-1 4-6 6-2

Марин Чилич – Марсел Гранойерс 4-6 4-6 6-3 6-3 6-2

Блаж Рола – Федерико Делбонис 6-4 6-2 7-5

Роберто Баутиста Агут – Тим Смичек 6-2 6-1 6-1

Йен-Хсун Лу – Джими Уанг 6-3 6-2 6-1

Теймураз Габашвили – Сергей Стаховски 6-7(3) 6-4 6-2 6-0

Блаж Кавчич – Радек Щепанек 6-7(3) 4-6 6-1 2-0 и отказване на Щепанек

Доналд Йънг – Робин Хаасе 6-7(4) 7-6(2) 6-2 1-0 и отказване на Хаасе

Джак Сок – Тобиас Камке 7-6(5) 5-7 6-2 6-4

Григор Димитров – Брадли Клан 6-7(7) 6-4 6-4 6-3

Фелисиано Лопес – Сомдев Деварман 6-4 6-4 7-6(2)

Душан Лайович – Лука Пуий 6-4 7-6(9) 4-6 6-3

Томаш Белучи – Юлиан Райстер 4-6 6-3 7-6(5) и отказване на Райстер

Виктор Ханеску – Петер Гойовчик 7-6(5) 7-6(5) 6-3

Винсен Мило – Уейн Одесник 7-5 4-6 6-7(4) 6-1 6-3

 

И при жените:

Виктория Азаренка – Йохана Ларшон 7-6(2) 6-2

Мария Шарапова – Бетани Матек-Сандс 6-3 6-4

Каролине Возняцки – Лурдес Домингес Лино 6-0 6-2

Агнешка Радванска – Юлия Путинцева 6-0 5-7 6-2

Симона Халеп – Катаржина Питер 6-0 6-1

Доминика Цибулкова – Франческа Скиавоне 6-3 6-4

Йелена Янкович – Мисаки Дои 6-1 6-2

Магдалена Рибарикова – Андреа Петкович 6-2 6-3

Елина Свитолина – Светлана Кузнецова 6-3 6-3

Карла Суарес Наваро – Ваня Кинг 6-3 6-2

Камила Джорджи – Сторм Сандърс 4-6 6-1 6-4

Зарина Диас – Катерина Синякова 6-2 6-4

Айла Томлянович – Тадея Майерич 3-6 7-6(1) 6-4

Ализе Корне – Полона Херцог 1-0 и отказване на Херцог

Оливия Роговска – Мариана Дюк-Марино 6-3 6-3

Щефани Фьогеле – Кристина Младенович 7-5 7-5

Гарбин Мугуруса – Кая Канепи 6-2 2-6 6-2

Куруми Нара – Шуай Пън 7-5 4-6 6-3

Аюми Морита – Надя Киченкок 6-2 7-6(5)

Кристина Макхейл – Юнг-Ян Чан 7-5 6-4

Карин Кнап – Паола Ормаечеа 6-4 6-2

Ана Шмидлова – Тимеа Бабош 4-6 6-4 7-5

Ивон Мойсбюргер – Шанел Скеперс 7-6(3) 6-4

Барбора Захлавова-Стрицова – Шу-Вей Хсиех 6-1 4-6 6-1

Галина Воскобоева – Ирина-Камелия Бегу 7-5 4-6 7-5

Манди Минела – Карина Витьофт 6-1 6-4

Олга Говорцова – Инг-Инг Дуан 6-0 7-6(6)

Анастасия Павлюченкова – Телиана Перейра 7-6(7) 6-4

Бояна Йовановски – Яна Цепелова 6-7(1) 6-1 6-3

Марина Еракович – Сорана Кърстя 6-4 7-6(6)

Варвара Лепченко – Леся Цуренко 2-6 6-3 6-4

Maчовете от ден 3 започват в 2:00ч. българско време на 15.01.2014г.

Още по темата

Tags