„А“ и „Б“ група | Славия победи корейци в контрола | BGsport.bg – БГспорт.бг

2014_10_1_slavia_start_na_godinata_1Отборът на Славия продължава подготовката си в Турция. Днес „белите“ играха контрола с корейският Самсунг и победиха с 2:0. Головете паднаха през второто полувреме. Отбелязаха ги Атанас Курдов от дузпа и Радослав Василев.

През първото полувреме играта бе равностойна и без много възможности за гол. След почивката българите наложиха техния стил на игра и логично отбелязаха два гола.

В 54-та минута Чавдар Янков с дълъг пас намери Панов по лявото крило, който навлезе в наказателното поле и бе фаулиран. От бялата точка Атанас Курдов със самочувствие реализира за 1:0.

В 64-та минута след едно центриране по земята топката достигна до Радослав Василев, който я засече в опразнената врата и оформи крайния резултат.

Това е третата поредна победа на лагера в Турция за Славия.